Windows Sürücüleri Nasıl

Microsoft Windows Donanım ilk takıldığında  sürücü paketlerinin yüklemelerine gerekmektedir. Bu geliştirmeler, Donanım için Windows Vista Logosu Programı için gerekli değişiklikleri birlikte, donanım satıcılarının iki yazılım ve donanım ilk-ilk yüklemeleri daha kolay destek sağlar.

Windows Vista logosu programı şartları cihaz eş installers uygulamaları yüklemek için diğer programları çağırmalısını sağlar. Bayiler ölçüde-ilk kurulum senaryoları donanım verimini artırmak için bu tekniği kullanılır.

Vista’nın yeni özellikleri ve daha fazla kullanıcı deneyimini iyileştirmek için uygular Windows:

A co-yükleyici Yeni Donanım Bulundu Sihirbazı olan veya özelleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü uygulamaya indirmek uygulamalar için Microsoft Internet Explorer’ı başlatmak için ortak yükleyici sağlar dışında bir kullanıcı arayüzü sunması eylemleri yüklemek finish-kullanabilirsiniz.

Yeni INF direktif, HardwareId, Autorun.inf için çalışan Yeni Donanım Bulundu Sihirbazı engellemek ve AutoRun uygulama yükleyicisini ilk çalışmasına izin eklenebilir.

Bu yazıda iki yazılım ve donanım ilk sürücü paketleri ilk kurulum desteği satıcıları sürücü yükleme paketleri uygulamak için kullanabileceğiniz yöntemler anlatılmaktadır. Bu yöntemler birlikte bir kullanıcı bilgisayarında nerede Tak ve henüz yüklenmiş olması gerekmektedir sürücüleri kaydeder özel bir depolama alanıdır sürücü deposu ile birlikte çalışır. Sürücü deposu ve Windows Vista işletim sistemi üzerinde sürücülerin kurumsal dağıtım güvenlik, sürücü çeşitlemesi geliştirir.

Bu bilgiler aşağıdaki işletim sistemleri için geçerlidir:
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows Server 2003
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows 2000

Referanslar ve kaynaklar bu kağıt sonunda listelenen görüştü.

Yöntem 1: Bir ortak Installer Fırlatılışları bir Application Installer

Yöntem 2: Bir Uygulama O Entegre Sürücü Paketi ile

Yöntem 3: Bir HardwareId INF Direktifi Autorun.inf olarak

Aygıt Kurulum Süreci

Kurulum Uygulama Yöntemleri

Çok fonksiyonlu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir