Facebook gizleme ayarları

Facebookfacebook gizleme ayarları sayesinde facebookta profil gizleme, facebook mail gizleme, facebookta profilimi gizleme istiyorum, facebookta arkadaş gizleme vb. tüm gizleme yöntemlerinin nasıl yapıldığını yazacağız.

downloadak.com yönetimine son zamanlarda facebook profil ve gizleme ayarları ile yoğun olarak soru gelmektedir. Bu sorulara toplu çözüm olarak bu konuyu açmayı faydalı gördük. Facebook ile ilgili sorunlarınızı konu altındaki yorum alanından site yönetimine yazabilirsiniz.

Artık Facebook’a eklemek isteyip de hayatınızın her türlü özel detayını görmesini istemediğiniz insanlara sadece istediğiniz kadarını gösterebileceksiniz. Çünkü uzun zamandır beklenen ve istenen detaylı gizlilik ayarları nihayet Facebook’taki yerini alıyor 40.000 Facebook beta test kullanıcısı altı farklı geçiş aracı deneyip görüş bildirecekler. Birkaç hafta içerisinde de yeni gizlilik ayarları test dönemini tamamlayıp herkesin kullanımına açılacak. Yeni gizlilik ayarları çok ama çok detaylı, her bir kişiye özel ayarlar atamak bile mümkün.

6 sayfa gizlilik seçeneği ve 40 ince ayar ile biraz göz korkutuyor. Ancak işi, aileyi, arkadaşları ve samimiyet derecesine göre bunları kendi içinde ayırabilmek için bu kadar çok ayar gerçekten gerekli. Neyse ki bu detayları ayarlayıp çeşitli gizlilik politikaları ve gruplar oluşturmak mümkün olacak. Peki bunlar neler? Profil detayları, fotoğraf galerileri, duvar yazıları, bağlantılar yani aklınıza ne gelirse var.

Örn: Facebook profil sayfamda üye olduğum yada hayranı olduğum sayfaların görünmesini istemiyorum diyorsanız facebook.com/privacy/?view=profile#/editapps.php?ref=mb bu sayfadan grupların yanında bulunan ayarları düzenleye tıklayın. Sadece beni seçip kaydedin.

Facebook gizlilik ayarları ile ilgili sorularınızı konu altındaki yorum bölümünden belirtirseniz, mutlaka site kullanıcılarımız yanıt verecektir.

Facebook gizleme ayarları” 2 Yorum Yapılmış

  1. belal

    Android telefonda facebook hesap açtım. Gruplarda bu kısmı gizle yaptım. Fakat şimdi üye olduğum grupları herkesin görmesini istiyorum. Olmuyor. Laptopum yok. Bana telefondan nasıl değiştireceğimi yazarmısın?

  2. Ebru

    Facebook’a üye olduğum tarihi gizlemeyi nasıl yaparım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir