Acer Aspire 5742G Ethernet Driver İndir

Acer Aspire 5742G Ethernet Driver İndir

Driver, bellek, anakart, işlemci ve ses kartı bilgisayarın önemli parçalarıdır ve düzgün çalışması için Windows ile birlikte çalışması gerekir. Bu nedenle bu cihazların Windows işletim sistemine sürücüler aracılığıyla tanıtılması gerekmektedir. Driver olmadan, bu cihazlar kullanılamayacak ve çalışmayacaktır. Acer Aspire 5742G Sürücüsü için ihtiyacınız olan ekran kartı sürücülerini sizler için sıralayalım.

Sürüm: 14.0.1
Boyut: 11 MB
Üretici Firma: Acer
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8
Dil: Türkçe
Güncelleme: 18.11.2020
Donanım ACER Aspire 5742G
Acer Aspire 5742G Ethernet Driver İndir

Acer Aspire 5742 Ethernet Driver indirmek için tıklayınız!

Acer Aspire 5742 Ethernet Driver Kurulumu

Acer Aspire 5742 Ethernet Driver, yüklemeden önce işletim sisteminin 32 bit mi yoksa 64 bit mi olduğunu bulmalıyız. Ayrıca bilgisayarın işletim sisteminin Windows 10 mu Windows 7 mi olduğunu da mutlaka kontrol etmelisiniz. Diğer bir nokta ise sürücünün güncellenip güncellenmediği çok önemli. Çünkü ilerde güncel olmayan sürücüleri kullanırken mavi ekran hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

  • İlk olarak, bilgisayarınızın masaüstünde yer alan windows simgesine sağ tıklayın.
  • Ardından özellikler seçeneğini seçin.
  • Karşınıza çıkan ekranda Aygıt Yöneticisi‘ne tıklayın.
  • Kaldırılan sürücü listede sarı bir ünlem işaretiyle görünür, burada sağ tıklayıp sürücü yazılımını güncelle seçeneğine tıklayın.

Bir sonraki adımda karşımıza çıkan iki seçenek arasından en son “Sürücü yazılımını otomatik ara” seçeneğine tıklayarak devam edebiliyor olsanız da internet bağlantınız yoksa başka bir seçenek seçmelisiniz. Bu şekilde Acer Aspire 5742 Ethernet Driver Kurulumunu tamamlamış olursunuz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.