Android Rehber Yedekleme

Android Contact Backup programı ile Android Rehber Yedekleme işleminin nasıl yapıldığını anlatmaya çalışalım. Özellikle eski cihazlara göre daha çok arıza yapma durumu olduğu için kullandığınız rehber yani kişiler yedeklenebilir bir duruma sahip. İster rehber yedekleme işlemini uygulama ile, istersenizde programı üzerinden yada cihaz üzerinden bulunan özellikleri üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Google Play üzerinde istediğiniz bir uygulamayı indirebilirsiniz. Bizim sizin için kullanıma tavsiye edebileceğimiz uygulama Android Rehber Yedekleme (Android Contact Backup) uygulamasıdır. Android Contact Backup uygulaması üzerinden tek tık bir işlem ile cihaz üzerinde bulunan rehberinizi hızlı ve basit bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Bu yedekleme işlemi için ise ister telefonunuza, istersenizde mail üzerinden istediğiniz yere gönderebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz.

-Yapmanız gereken işlem ilk olarak Google Play üzerinden Android Contact Backup uygulamasını indiriniz.


-Daha sonra uygulamayı açınız
-Yedekle butonuna bastıktan sonra ise hızlı bir şekilde yedekleme işlemi başlayacaktır. Bu yedekleme işlemi cihazınızda bulunan isim sayısına göre değişim gösterebilir. Daha sonra ise İster gönder seçeneği ile istediğiniz gibi gönderebilir, İsterseniz de dosya yöneticisi üzerinden ACB klasörü içinde yedek aldığınız kişileri görebilirsiniz.

Rehber yedeklemede sorun yaşarsanız, konu altındaki yorumlar bölümünden site kullanıcılarına sorununuzu yazabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.