Apple Dizüstü Bilgisayarların Son Modeli

Apple, bilgisayar alanında dünyanın lider şirketidir. Tüm dünyadaki tüketicilere mükemmel ürünlerden bazılarını tanıttı. iPhone’ları, iPod’ları ve iPad’leri ile yaygın olarak bilinmesine rağmen, Apple’ın övüneceği bir şey daha var. En şık ve zarif dizüstü bilgisayarları üretir. Apple dizüstü bilgisayarlar büyük bir başarı öyküsüdür ve PC’ye karşı son derece ikna edici bir kampanya başlatmıştır.

Apple Macbook ve MacBook Pro, harika stilleri, iyi tasarlanmış arayüzleri ve sezgisel özelliklerle meşgul olmaları nedeniyle bugünlerde en popüler bilgi işlem ürünlerinden biridir. Apple’ın bu dizüstü bilgisayarları, yaratıcı alanlarda çalışan insanlar arasında oldukça popüler. Ancak, Apple notebooklar kendi kategorilerindeki diğer laptoplarla karşılaştırıldığında oldukça pahalıdır. İçiniz rahat olsun ve harika bir bilgisayar deneyimi yaşamak için daha fazla para ödemeye değer.

Apple MacBook Pro, etrafındaki en muhteşem bilgisayarlar arasındadır. En ateşli PC hayranları bile bu makineye bayılacak. 13, 15 ve 17 inçlik modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bu büyük sanat şaheserinin gövdesi titanyumdan yapılmıştır. Üst düzey 17 inç modelde 2,8 GHz standardına kadar Intel Core 2 Duo işlemci tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, şarj edildikten sonra 8 saate kadar çalışabilen bir pil ile donatılmıştır. En son modellerde 500 GB’a kadar çıkabilen büyük bir sabit diske sahiptir. Dahili bellek 4 GB RAM’dir.

Mac OS X Snow Leopard, fotoğraflarınız, belgeleriniz ve web’inizle daha kolay etkileşim kurmanıza yardımcı olur. Sadece bir tutam ile resminizi yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz. Yerleşik Wi-Fi teknolojisinin yardımıyla kablosuz ağlara katılabilirsiniz. Mac ile donanım, yazılım ve işletim sistemi üreten tek bir şirketin avantajlarından yararlanacaksınız. Ancak, yüksek fiyatları, arzu eden birçok tüketiciyi bu mükemmel bilgisayara sahip olma hayallerini sürdürmekten caydıran bir şeydir.

Mütevazı bir şey satın almak istiyorsanız, Apple MacBook şansınızı denemek için harika bir şey. Bu, yalnızca 4,7 pound ağırlığında, son derece taşınabilir bir dizüstü bilgisayardır. 13 inç LED arkadan aydınlatmalı ekranda mevcuttur. Ekran parlak. Polikarbonattan yapılmıştır. 2,26 GHz Intel Core Duo işlemci, 2 GB RAM, 7 saatlik dahili pil ve 250 GB sabit sürücü ile çalışır. Kaliteli web kamerasını kullanarak harika videolar ve otoportreler çekebilirsiniz.

Apple MacBook Air dizüstü bilgisayarlar, görünümleri nedeniyle en muhteşem elma dizüstü bilgisayarlar arasındadır. Bir inçten daha az kalınlıkta ve sadece 3 pound ağırlığında çok şıklar. 1.86 GHz işlemci, 2 GB RAM, 120 GB sabit sürücü ve üç bağlantı noktası tarafından desteklenmektedir; USB 2.0, ses çıkışı ve Mini DV jakı. Ancak, bu dizüstü bilgisayar çok ısındığı için uzun süreli kullanım için önerilmez.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.