Arnova 10 G2’nizi Kurtarma Modunda Başlatma

Arnova 10 G2 sahibi misiniz? Öyleyse, bu 10 inçlik tabletlerin web’de gezinmek için mükemmel olduğunu biliyorsunuzdur, ancak stok Android işletim sistemleriyle sunacakları fazla bir şey yoktur. Neyse ki, çok yetenekli bazı kişiler, 10 G2’yi köklendirmenin yollarını buldu ve bize idari değişiklikler yapmamıza veya stok Android işletim sisteminin değiştirilmesine izin vermemize izin verdi. Daha önce Google Market olarak bilinen Google Play’i kurmanın bile yöntemleri var ve bu tek başına 10 G2’yi sahip olmaya değer hale getirdi. Google Play’i eklemek, bu cihaz için pratiklik oyun alanını düzleştirdi. Her ne kadar yüksek çözünürlüklü ekranları ile dört çekirdekli güç canavarı tabletlerle tam olarak rekabet edemese de, kök salmaya istekliyseniz, yine de 130 $ için harika bir tablet.

Köklenme, çoğu cihaz için neredeyse zahmetsiz bir görev haline geldi. 1 tıklama stil köklendirme yazılımı. Bu makaleye rastlayan ve “bir Android cihazını köklendirmenin” ne anlama geldiğini bilmeyen kullanıcılar için; sana söyleyeyim. Root işlemi, size, yani kullanıcıya, Android işletim sistemiyle çalışan bir cihazda yönetici ayrıcalıkları veren bir işlemdir. Bu, 10 G2’nin durumunda, bloat ware’i (genellikle kaldırılamayan istenmeyen uygulamalar) veya ROM’unuzu (tüm Android işletim sisteminin bir sürümü olan bir veri dosyası) değiştirerek kısıtlanmış özellikleri atlamanıza olanak tanır.

Süreç

Arnova 10 G2’nize kurtarma modu erişimi kazanma adımları şunlardır:

  1. Güç kablosunu ve USB kablosunu Arnova 10 G2’nize takın. USB kablosunun diğer ucunu bilgisayara ve gücü duvardaki prize takmalısınız.
  2. Sıfırlama yuvasına bir ataş yapıştırın ve yeniden başlatma tuşu aşağı.
  3. itin ve basılı tutun hacim + anahtar. yani şimdi depresyondasın yeniden başlatma tuşu ve hacim + buton.
  4. 15 saniye bekleyin ve bırakın yeniden başlatma tuşuama yine de tutun hacim + anahtar.
  5. Cihaza dönmesi için birkaç dakika verin. Ekran siyah kalacaktır. Bu siyah ekran, Arnova’nın kurtarma modunda olduğunun tek görsel kanıtı. serbest bırakabilirsiniz hacim + buton.

Bu kadar! Artık sürücülerinizi ekleyebilir ve kurtarma yazılımınızı çalıştırabilir, böylece özel bir ROM’u veya hatta Arnova’nın destek sayfasında bulunan stok ROM’u kurabilirsiniz.

Sürecin geri kalanı hakkında bilgi bulabileceğiniz birçok yer var. Farklı ROM’lar aramanızı ve denemenizi rica ediyorum. Bazıları harika ve bazıları daha da büyük. Sizin için neyin işe yaradığını bulun ve hepsinden önemlisi, iyi şanslar!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.