dvr kamera driver 64 bit

Anladığım kadarıyla dvr kartların henüz 64 bit desteği tam anlamıyla oluşmadı. Bu konuyu açtım çünkü 64 bit dvr kart driver arayanların bilgilenmesini istedim. Bende bir kaç farklı markanın 64 bit lik driverlarını araştırdım işim gereği. Üretici firmalarla görüştüm fakat çoğunlu kartlarımız 32 bit desteklidir diyip işin içinden çıkıyorlar. Hatta bazı dvr kartlar ise windows 7 platformunda sorunlar çıkarıyor. Veya kamera izleme programı ile izleme gerçekleştirilmiyor falan.

Bilginize …

dvr kamera driver 64 bit” Yorumlar

  1. Kamuran

    Eski işletim sistemim xp ben tv kartım üzerinden güvenlik kamerası kurmuştum zaten bir tane olduğundan sorunsuz şekilde senelerce kullandım.
    Geçenlerde windows 7 32 geçiş yaptım ve eski tv kartım sorun çıkardı driwer yeniledim güncellemeler vs. az çalışıyor sonra tekrar bağlantıkopuyor söktüm ve dvr kart alim dedim hernekadar pahalı olsada sizin anlattığınız durumlar başıma geldi.
    Birde satıcılar anca satıyor işin gerisine bakmıyor bu saatığım ürün müşteirde çalışırmı hangi sistemlerle uyumlu hiçbirşey bilmiyor. Allahtan internet var bilgi sahibi oluyoruz. sonra usb dvr kartlara yöneldim o sıralar win 7 64 bit geçiş yaptım bu seferde usb dvr kartların 64 vit desteği olmadığını gördüm resmi olmayan 64 bit sürümleri internette mevcut yalnız nekadar güvenilebilirki. Çalışmadığı zaman geri verme şansımız bile yok! Adamlar teknolojiyi bize günlük sunuyor tabi düşünün yarın ne satacak benim eski tv kartı win 7 64 bit uyum sağlasa veya üreticileri güncellemerini yayınlasa ben dvr kart almak istermiydim! mükemmel satış politikaları üzerine gariban kullanıcılar ne yapsın! allah hepimize kolaylık versin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir