MSN açılmıyor (80048823 Hatalı Şifre)

13.11.2010 yani 1-2 gündür msn açamıyorsanız, şifreniz doğru olduğu halde msn adresinize giremiyorsanız büyük ihtimal msn adresiniz: xxxx@w.cn ‘dir.

@w.cn msn adreslerinde şuanda bir çalışma yapılmakta ve msn adresleri açılmamaktadır. Telaş etmenize gerek yoktur, sadece beklemeliyiz.

MSN açılmıyor (80048823 Hatalı Şifre)” 8 Yorum Yapılmış

 1. ebru

  yeni actım ama acılmıyor lutfen acil yardım

 2. admin Post author

  @seda bu sorun @w.cn msn adreslerinde kaynaklanan bir sorundu. Ortalama 1 ay sürdü ve sonrasında da kendiliğinden düzeldi. Bende downloadak.com admini olarak 1 ayadan uzun süre msn adresimi açamıyordum. Birçok yöntem denedim ancak açılmıyor. Sorun kendiliğinden düzeliyor. Şuan halen msn açamama gibi bir sorunun varsa büyük ihtimal şifren çalınmıştır. Tekrar şifre sıfırlamayı deneyebilirsin.

 3. seda

  msnem açılmıyor ne denildiysede yaptım madem çözümü yok neden bu kadar ugraştırıyorsunuz neden korunamıyor

 4. admin Post author

  Benim hesabım 1 aydır açılmıyor arkadaşlar, bende mecburen yeni msn açtım eski arkadaşlarımıda sohbet günlüklerimdeki mail adreslerinden yeniden eklemeye başladım başka bir çözüm yolu bulamadım.

 5. sezen arıcı

  msn 01.12.2010 tarihinde sabah açtım daha sonra şifre yalnış diyor defalarca denedim açılmıyor bütün arkadaşlarımın adresleri orda neden böyle yapıyolar ne çalışmasıymış bu farklı bir sistem bulmaları gerek fikri olan varmı …….

 6. BaGLaRCoCuGu

  İnsallah Sorun qiderilir yaww :S

 7. admin Post author

  Açıkcası sorun ne zaman giderilir birşey diyemiyeceğim… Henüz benim adresim açılmıyor, giriş yapmayı denediğimde yine “şifre hatalı” uyarısı almaktayım… Bekleyelim biraz daha birkaç güne msn açılmazsa ben @w.cn adresimden umudu keserim.

  iş yaptığım bir çok arkadaşım adresimde ekliydi, bir çoğunu kaybederim sadece; 2009da aldığım bir msn listesi yedeğim var ama 2010 yılındaki hiçbir arkadaşın adresinin yedeği yoktu. Sıkıntı çekeceğim kesin.

 8. samet

  öylede bı sıkıntı cıkmaz ınsallah msnde cok onemlı arkadaslarım war acılırmı sızce–***–

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir