Bir Adamın Senden Nefret Etmeyi Durdurmasını Nasıl Sağlarsın? Sonunda Onu Kendinden Çok Sevdirmek İçin Kullanabileceğin 7 Numara

İlişkiniz burun dalışı, çok yanlış bir şey yaptığınızı biliyorsunuz ve durumu kontrolden çıkmadan nasıl yöneteceğinizi bilmiyorsunuz. Senden nefret eden adamla başa çıkamazsın, bu yüzden bir şeyleri elde etmek için okumaya devam et.

Sorunu tanımlayın
Aşkını nefrete çevirmesinin sebebinin ne olduğunu bulmalısın. Bu patlamaya yol açan tüm yol boyunca sağlam bir sebep olmalı ya da küçük sorunlar var mıydı? Tüm dürüstlükle, önce sorunun ne olduğunu anlayın, böylece çözüm aramak için bir sonraki adımı atabilirsiniz.

İyileştirme üzerinde çalışmak
Neden bu durumda olduğunuzu öğrenebiliyorsanız, değişiklik yapmaya ve kendinizi geliştirmeye çalışın. Senden nefret etmesine ya da senin güvensizliğine neden olan şey sürekli havlamansa, kendini pozitif ve güvenilir bir insan olarak değiştirmeye çalış.

Git ve özür dile
Harekete geçin ve hatalarınız için ondan özür dileyin, eylemleriniz onu üzdüyse ne kadar pişman olduğunuzu görmesine izin verin. Dürüst bir özür kesinlikle onu eritecektir.

ona iyi davran
Ne zaman buluşursanız, ona karşı kibar ve nazik olun. Hareketlerinizin kendileri adına konuşmasına izin verin, onun için küçük, tatlı şeyler yapın ki size olumlu bir gözle bakmaya başlasın. Düzeltmek istediğinizi göstermek için ödevlerinde ona yardımcı olup olamayacağınızı sorun.

Arkadaşlığı yeniden alevlendirmeye çalışın
Bir zamanlar sahip olduğunuz arkadaşlığı yeniden başlatmak için inisiyatif alın. Sabırlı olmalı ve kaybolan bağlantıyı yeniden kurmanın yavaş bir süreç olabileceğini kabul etmelisiniz. Onu konuşturmaya çalışın, tereddüt ediyorsa başlarda kısa sohbetlerle yetinin.

esnek ol
Varlığınızı görmezden gelebilir ve sizden kaçınabilir, ancak size güçlü ve canlı olduğunuzu göstermeniz ve işlerin yoluna gireceğinden emin olmanız gerekir. Güçlü ve iyimser karakteriniz onu etkileyebilir ve onun sürekli görmezden gelmesi sizi üzmez. Bu onun davranışlarını yansıtmasını sağlayacak ve bir süre sonra size ısınabilir.

direk ona sor
Hiçbir şey işe yaramazsa, nefretin nedeninin onarılamayacak kadar güçlü olup olmadığını doğrudan ona sormak en iyisidir. Belki dürüst ve açık bir iletişim sorunu çözmek için gereklidir, bazen sorunların çözülememesinin nedeni yanlış iletişim olabilir. Fikrini konuştuktan ve havayı temizledikten sonra, adamınızla daha iyi bir denklemi dört gözle bekleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.