Bir Erkeğin Sizinle Yalnız Kalmasını Nasıl Sağlarsınız! Bu İpuçları Tüm Süreci Sizin İçin Çok Kolaylaştıracak

Kalabalıkta her zaman öne çıkacak bir kişi vardır. Ama insan yüzler denizini nasıl aşabilir, dikkatini çekebilir ve sonunda onu birlikte, yalnız zaman geçirmeye nasıl ikna edebilir?

Kadınlar gibi erkeklerin de kendilerine ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeye ihtiyacı vardır. İlişkilerdeki birçok çatışma, erkeklerin arkadaşlarıyla çok fazla zaman geçirmesinden kaynaklanır. Kadınlar bunun bir istisnası değildir, ancak genellikle, programına nasıl uyum sağlayacağını bilen ve erkeğine / hayran olunan erkeğe daha fazla öncelik veren kadındır.

Buradaki tavsiyeler, bir kızın erkeğinin değerli zamanını onunla yalnız geçirmesini sağlamak için uygulayabileceği şeylerden bazıları:

özel bir yere git
Uyaranları ortadan kaldırmak bu kadar kolay olabilir. Sakin ve dikkat dağıtıcı olmayan bir yer bulun, bu şekilde odak noktası yalnızca size olacaktır.

Cana yakınlık, mizah ve bilgi sahibi olmak
Bu üç özellik onun sizinle ilgilenmesini sağlayacak şeylerdir. Ve bunu yaptığında, onu sana bağlı tutmak için fazla çaba sarf etmeyeceksin.

Zaman isteme, iste
Doğal olarak, bir erkek senden gerçekten hoşlanıyorsa, zamanını sana harcamak asla istenecek bir şey değildir. Ancak kafası oldukça meşgulse, yoğun hayatı boyunca ikinizin bir şeyler hakkında mantıklı bir şekilde konuşabileceği bir alan için kibarca talepte bulunabilirsiniz.

zamanlama
Zamanınızı ve kaynaklarınızı iyi yönetmek, erkeğinizi sizinle yalnız bırakmanıza yardımcı olabilir. Anne babanızın sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız mesai saatleri içinde vakit geçirin; ya da öğle yemeği molalarınızda, işten sonra ya da sadece biraz yetişmek için parkta takılmak için onunla yalnız vakit geçirmek için bir ya da iki saat ayırın.

Başlatın ve taviz verin
Gün içinde o size gelemiyorsa, siz de meşgul değilseniz onun yerine siz de ona gitmeye gayret edin.

Birlikte yalnız yapabileceğiniz aktivitelere katılın
Yürüyüş yapmak, koşu yapmak, spor yapmak, spaya gitmek gibi. Onun da yapmaktan keyif alacağı aktiviteleri seçin. Bunları birlikte yapmak için zaman harcadıkça, erkeğinizi daha yakından tanıdığınızı da gözlemleyeceksiniz.

onu baştan çıkar
Umutsuz zamanlar umutsuz önlemler gerektirir. Erkekler bu tuzağa karşı koyamazlar çünkü seks ve şehvetli olan her şey genellikle onları meşgul eder. Verimli kullanın ve şüphesiz, erkeğinizi kendinize yalnız tutabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.