Çıkıntılara, Kutulara ve Raylara Ollie Nasıl Yapılır?

Çıkıntılar. Üzerine oturabileceğiniz bir çıkıntı bulun. Biraz hız kazanın ve çıkıntıya bakan çıkıntıya küçük bir açıyla yaklaşın. Yanında olduğunuzda, ollie’nizi açın ve arkadaki kamyonlarınızı öndeki kamyondan ziyade çıkıntının üst kısımlarına getirin. Bir çıkıntıya yaslandın.

Kutular. Kutulara yaslanmak tamamen zamanlama ile ilgilidir. Üzerine oturabileceğiniz bir kutu bulun. Sonra rahat bir hızda ona yaklaşın. Kutunun önünde yaklaşık bir buçuk ayak olarak, ollie’nizi patlatın. Yüksek bir kutuysa, dizlerinizi fazladan büktüğünüzden emin olun. Kutunun üzerine inin.

Raylar. Bir ray üzerinde taşlama yapmanın birçok farklı yolu var ama şimdilik 50-50 adı verilen çok basit bir taşlamaya odaklanacağız. Binebileceğiniz bir ray bulun. Raylara rahat bir hızda ve küçük bir açıyla yaklaşın (yönünüzün raya dönük olması gerektiğini unutmayın). Ollie’nizi raydan biraz daha yükseğe kaldırın ve arkadaki kamyonu, ardından öndeki kamyonu üzerine kilitleyin. Bir raya yaslandın.

Çözüm:

Sizi ollie’yi çıkıntılara, kutulara, raylara binmek için kullanabilmek, daha fazla engeli kaymanıza ve öğrenmeniz için yeni numaralar açmanıza izin verecektir.

Benim Büyük İpucu:

En büyük tavsiyem, nesnelere yaslanmaya çalışmadan önce, düz zeminde ollie’nize %100 güvenmek olacaktır.

Sorun giderme:

Soru: Kamyonlarımı raylara kilitleyemiyorum.

Cevap: Bu çok yaygın bir sorundur. Kamyonlarınızı raya kilitlemede daha iyi olmanın iyi bir yolu, rayı çimlerin üzerine taşımak ve sadece ollie alıştırması yapmak ve kamyonlarınızı çimlerin üzerinde raylara kilitlemektir.

Soru: Ollielerimi kutuların üzerine indirmekte zorlanıyorum. Üstlerine çıkabilirim ama onları indiremem.

Cevap: İniş için dizlerinizi uzatmak yerine bükük tuttuğunuzdan emin olun.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.