Total Video Converter HD v3.71 İndir

Total Video ConverterVideo Converter bölümünde bugün TOTAL VIDEO CONVERTER HD v3.71’den bahsedeceğiz. Bu video dönüştürücü program ile; bütün video ve ses dosyalarınızı 3gp, Mp4, Psp, iPod, Swf, Flv, Dvd, Vcd biçimlerine kolayca ve en hızlı biçimde çevirin. Total Video Converter video biçimi dönüştürme konusunda size tam bir çözüm sağlıyor. Total Video Converter ile; Bütün video dosyalarını ses dosyalarına çevirebilir, Otomatik FLV dosyası indirme aracı ile dosya indirebilir ve Video ve Ses senkronizasyonu için yeni method’ları deneyebilirsiniz. buradan indirebilirsiniz. DOWNLOADAK

Dönüştürebildiği Video Formatları: Real Video(.rmvb, .rm), MPEG4(.mp4), 3GP (.3gp, 3g2), Game Psp(.psp), MPEG1(.mpg, mpeg), MPEG2 PS (.mpg, mpeg, vob), MPEG2 TS (DVB Transport Stream), Ms ASF(.asf, .wmv), Ms AVI(.avi),  Macromedia Flash video FLV (.flv), Apple Quicktime(.mov), FLIC format(.fli, .flc) . Gif Animation(.gif), DV (.dv)

Ses Dosyası Formatları: Audio CD(.cda), MPEG audio(.mp3, mp2), Real Audio(.ra), Ms WAV(.wav), Ms WMA(.wma),  Real Audio (.ra), OGG(.ogg), Amr audio(.amr), AC3(.ac3), SUN AU format (.au), Macromedia Flash embedded audio(.swf), Audio Formats Dx9 Directshow can open.

Dönüştürme işleminde ne kadar başarılı olduğunu, desteklediği bu formatlardan tahmin edebilirsiniz. downloadak yönetimi olarak video video dönüştürücü programlar içerisinde total video converter programını öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir