Epson L3151 Driver İndir | Windows, Mac Os

Epson L3151 Driver ÜCRETSİZ İndirin – Epson L3151, olağanüstü işlevlere sahip, net ve çok işlevli bir yazıcıdır. Bu yazıda, Epson L3151 yazıcının performansına bakacağız ve ayrıca derinlemesine incelemesini yapmaya çalışacağız. Bu inceleme, hala satın alıp almayacağını veya diğerlerinden farklı kılanın ne olduğunu merak edenler için oldukça iyi olacaktır.

Epson L3151 Driver
Epson L3151 Driver

Epson L3151 İnceleme

Bu yazıcı, yazdırma-tarama-kopyalama özniteliklerine sahip hepsi bir arada bir yazıcıdır. Epson EcoTank L3150’nin ana cazibesi Baskı Başına Fiyatıdır; siyah baskı başına yedi kuruşa ve ayrıca renkli baskı başına 18 kuruşa düşürülmüştür. Rutin veya yoğun kullanım için evler ve küçük işyerleri için en iyi baskı hizmetini sunar (her ay 2000’den fazla A4 sayfası).

Yazıcı, Camgöbeği, Macenta, Sarı ve Siyah renklerde 4 adet dökülmeyen 70 ml’lik mürekkep kabı paketi içerir. Yazıcı, 70 ml siyah mürekkep şişesi başına 4500 web sayfası ve boyama için 7500 sayfa yazdırabilir. Mürekkep püskürtmeli yazıcıların aksine yeniden doldurmak kolaydır. Yeniden doldururken almanız gereken tek önlem yazıcı kafalarına dokunmamaktır. Yazıcı kafası otomatik ve ayrıca manuel temizleme seçeneklerine sahiptir. 20-30 gün boyunca baskı yapmadan yapmanızı sağlar, böylece mürekkebin kuruması konusunda endişelenmeden yazıcıyı gerektiği gibi kullanabilirsiniz. Baskı kafasının ömrü 3-5 yıldır. Wi-fi Direct bağlantısı, yönlendirici olmadan bir yazıcıya 4 adede kadar aracı bağlamanıza izin verir. Bu yazıcının bir yıl veya 30000 baskı garantisi vardır.

Yazdırma İşlevleri
Epson EcoTank L3151 yazıcı, standart bir bant giriş plakasıyla donatılmıştır. Yazıcı, A4, A5, A6, B5, C6, DL kağıt boyutlarını destekler. Aylık önerilen düzenli kullanım 300-600 baskıdır. L3151’in 100 yaprak kağıt tepsisi kapasitesi vardır ve yazıcının web sayfası verimi 4.500 siyah beyaz ve 7.500 renkli web sayfasıdır. Baskı hızını siyah beyaz ve renkli baskılar için on ipm ve 5.0 ipm olarak tasvir eder.

Yazıcının uygulamalı çift taraflı yazdırma özelliği vardır. Baskı fiyatı, siyah ve renkli baskılar için yedi kuruş ve 18 kuruş kadar düşük. Yazıcı aynı şekilde 5760 x 1440 dpi baskı çözünürlüğü ile gelir, bu da parlak ve pikselsiz işaretler almanızı garanti eder.

Epson L3151, boya bazlı mürekkep kullanır. Daha önce belirtildiği gibi, mürekkep depolama tanklı yazıcı, pahalı kartuşları olan mürekkep püskürtmeli yazıcılara kıyasla pratik olarak farklıdır ve çok daha iyidir. L3151’in mürekkep depolama tankı, standart bir inkjet fiyatının yaklaşık yarısında yeniden doldurulur ve bu da onu çok daha uygun fiyatlı ve etkili hale getirir. Konteyner gövde ile entegredir ve ayrıca dökülme yapmaz. Özellikle ideal doldurmayı sağlamak için işaretlenmiş nozullarla yapılmış özel kutularla birlikte gelir.

Epson L3151 Driver İndir

İşletim SistemiDosya Boyutuİndirme Linki
Windows 32 Bit27 MBİNDİR⏬
Windows 64 Bit31 MBİNDİR
Mac OS52 MBİNDİR⏬
LinuxİNDİR

Epson L3151 Driver Kurulumu

-İndirilecek sürücüleri seçin.
-Sürücüyü indiren dosya konumunu açın, ardından (gerekirse) ayıklayın.
-Yazıcının USB kablosunu cihazınıza (bilgisayar veya dizüstü bilgisayar) bağlayın ve doğru şekilde bağlayın.
-Sürücü dosyasını açın ve yola başlayın.
-Tamamlanana kadar talimatları izleyin.
-Tamamlanırsa, yeniden başlattığınızdan emin olun (gerekirse).

Diğer yazıcı driverlarını arıyorsanız yazıcı kategorimize göz atabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.