Erkeğinizi Nasıl Geri Getirirsiniz – Hızlı ve Etkili Teknikler

Erkeğinizi nasıl geri alacağınızı bilmek için çaresiz misiniz? Duygularınız aşırı hızlanıyor, hiçbir şeye odaklanamıyorsunuz ve zihniniz onun aşkını nasıl geri kazanacağınızla meşgul.

Tek yapmak istediğin, yanlış yaptığın her şeyi ve her şeyi geri almak ve erkeğini nasıl geri alacağını kesin olarak bilmek. Ona ihtiyacın var, onu istiyorsun ve hayatında onsuz devam edemeyeceğini hissediyorsun.

Daha önce senin pozisyonunda bulundum. Size binlerce ilişkiyi uzlaştıran kanıtlanmış bir yöntemden bahsetsem bana inanır mısınız? Paylaşmak üzere olduğum tavsiye ilk başta mantıklı gelmeyebilir. Ancak, sizi temin ederim ki bu tavsiyeye uyarsanız erkeğinizi nasıl geri alacağınızı bileceksiniz. T Dub adında bir adam sayesinde. Bana ilişkileri uzlaştırmak hakkında bildiğim her şeyi öğretti ve onun harika felsefesini sizinle paylaşacağım.

T Dub, erkeğinizi nasıl geri alacağınız sürecinde size tam olarak nasıl davranacağınızı ve ne söyleyeceğinizi öğretebilir. O gerçekten bir nimettir, işini bilir ve size erkeğinizi nasıl geri alacağınızı öğretebilir. İlk olarak, eski sevgilinizle tekrar bir araya gelmeye çalışıyorsanız ne YAPMAMANIZ gerektiği hakkında konuşalım.

Bu ilk beş hata, en çok erkeğinizi nasıl geri alacağınızı öğrenmeye çalışırken yapılır. Bu sadece buzdağının görünen kısmı. T. Dub, onu nasıl geri alacağınıza dair her hareketle ilgili kesin adımları ve yöntemi size söyleyebilir.

Ayrılığın ilk günlerinde fiziksel ve duygusal olarak kontrolden çıkmış hissedersiniz. Bu en can alıcı noktadır ve genellikle en büyük hataların yapıldığı zamandır.

Onu geri almak istiyorsanız kaçınmanız gereken 5 hata.

1. Acınası olmayın. Kaba görünmeye çalışmıyorum ama yalvarmak ve yalvarmak erkeğini geri almanın yolu değil. Aslında tam tersi etki yapacak ve onu daha da uzaklaştıracaksınız. Şu anda ona kendinizi veya eylemlerinizi açıklamaya çalışmayın.

2. Onu kıskandırmaya ÇALIŞMAYIN. Eski sevgilinizi geri almak için çalışırken dışarı çıkmanız veya arkadaşlarınızla birlikte olmanız sorun değil. Ancak, bilerek başka bir erkekle görünmeye çalışmayın veya onu kıskandıracak şeyler söylemeyin. Gayri resmi bir randevuya katılmak ve biriyle sosyal olarak görüşmeye başlamak bile sorun değil. Onu kıskandırmak niyetiyle yapamazsınız.

3. Onu üzecek şeyler söylemeyin veya yapmayın. Onun düğmelerine nasıl basacağını bildiğine eminim. Anlaşmazlıklara neden olabilecek konuşmalardan kaçınmalısınız. Bu tür tartışmalar daha sonra ele alınacaktır. Şu anda sadece hafif sohbetlerle nazik ve samimi olmaya odaklanın.

4. Ortak arkadaşlarınıza ve ailenize onun hakkında asla kötü konuşmayın. Nihai hedefinizi aklınızda bulundurun. İlişkinizi nasıl uzlaştıracağınızı tam olarak bildiğinizde, kendinizi daha sonra açıklamanız gerekebilecek bir duruma sokmayın.

5. Hiçbir koşulda onu geri istediğinizi bilmesine izin vermeyin. Ona biraz zaman ve alan verin. Bu ne kadar zor olsa da en önemli hatalardan biridir. Evinin önünden aramayın, mesaj atmayın, e-posta göndermeyin veya arabayla gitmeyin. Sırf onun orada olduğunu bildiğiniz için orada görünmeyin. Bunun için uygun bir zaman olacaktır ama şu an değil.

Bu hatalardan bazılarını zaten yaptıysanız, bu program çalışmaya devam edecektir. Bugünden yeni başlayın ve daha önce yaptığınız şeyi yapmayı bırakın. T. Dub, geçmişte ne olursa olsun, erkeğinizi nasıl geri alacağınızı size öğretecek.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.