Everest SM-770 Oyun Mouse

Everest SM-770 Oyun Mouse’u driver’ı bulunmadan tak çalıştır olarak kullanabilirsiniz.

Everest SM-770

Genel Özellikler
Menşei Çin
Garanti 24
Renk Siyah
Mouse
Mouse Tipi Kablolu
Bağlantı Özellikleri
USB Var

Fiyat: 59,30 TL civarıdır.

Everest SM-770 güçlü 2000 DPI lazer sensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu DPI seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Everest SM-770 800/1200/2000 DPI hızlarını tercihinize göre seçebilme imaknını size sunar. Her bir düğme SM-770in akıllı ergonomik dizaynında oyun içinde kolayca erişilebilir şekilde konumlandırılmıştır.
Yumuşak dokunuşlu yapısı SM-770in konforlu ve dayanıklı yapar. Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan SM-770 size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar. Led ışıklı tasarımı ile görsel olarakda etkileyici bir tasarıma sahiptir.
Everest SM-770 üzerinde bulunan Scroll Tuşu , DPI fonsiyon tuşu , 2X Tıklama tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkanı tanır. Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz.
Everest SM-770in üzerindeki led ışıkları ve 3 farklı DPI seçeneği ile kolayca kullanın. Sürekli olarak değişen üzerindeki led ışıklar farklı bir görsellik sağlamakta ve oyun keyfinize artı katmaktadır.

6 thoughts on “Everest SM-770 Oyun Mouse”

  1. Merhaba everest sm 770 mouse aldım ancak sadece mavi ışığı yanıyor diğer ledlerin bozuk olabileceğini düşündüm fakat eğer öyle olsaydı renk değiştirdiği için mavi ışığın sönmesi gerekirdi aradabir ama sönmüyor aca sorun neden kaynaklı olabilir ?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.