Evinize UPVC Kapı ve Pencere Takmanın Faydaları

PVC pencereler ve kapılar Sadece ev dekorunuzun güzelliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda aşağıdakiler gibi pek çok faydası vardır: Bunlar farklı şekil ve boyutlardan oluşur, böylece eviniz için doğru şekil ve boyutta kapı ve pencereleri bulmakta sorun yaşamazsınız. ev. Bu kapı ve pencereler eski, geleneksel ahşap kapı ve pencerelerden çok daha iyidir. Sert, su geçirmez ve rutubet geçirmezdir, yani ahşap kapıların çürümesine neden olabilecek koşullara maruz kalmazlar. Mükemmel gürültü yalıtkanları görevi görürler. Ayrıca sizi hırsızlardan ve hırsızlardan uzak tutabilecek kaliteli bir güvenlik sağlarlar.

Şimdi avantajları ayrıntılı olarak ele alalım.

1. Çerçeveler, neredeyse her yıl hatta 6 ayda bir boyanması gereken ahşap kapı ve pencerelerin aksine, bakımı önemli ölçüde azaltan boyama veya sızdırmazlık gerektirmez. Normal su ve deterjan ile sorunsuz bir şekilde temizlenebilirler. Bu nedenle bakımı çok kolay hale gelir.

2. Bunlar, sert güneşte solmamalarını garanti etmek için ultraviyole direnci için test edilmiştir. Ultraviyole güneş ışınları neredeyse tüm canlı türleri için bir kabustan başka bir şey değildir, bu yüzden hala bu UV ışınlarının kurbanı olmamızı engelleyebilecek bir şey olduğu için mutlu olmalıyız.

3. Vinil kapılar ve pencereler o kadar dayanıklıdır ki, son 25 yılda kurulanların büyük bir çoğunluğu bugüne kadar hala kullanılmaktadır.

4. Sadece çürümeye karşı dayanıklı değiller, aynı zamanda korozyona da direnebilirler.

5. Kırılmayı çok zorlaştıran çok güçlü bir çelik tabakası ile galvanizlenirler ve bu nedenle verimli güvenlik de sağlayabilirler.

6. Metallerin aksine, UPVC iletken değildir, yani UPVC kapı ve pencere, ısının içinden geçmesine izin vermez ve bu nedenle iç mekanın her yerinde eşit bir sıcaklık sağlar.

7. Çapraz havalandırma tesisinin kapasitesini artırmak için iki yönden açılmasına izin verin.

8. TSIL UPVC pencere ve kapı, mümkün olan her şekilde kişiselleştirmek amacıyla çok çeşitli tasarımlar ve kombinasyonlar sunar.

9. TSIL pencere ve kapı sistemlerinin ana varlıklarından biri, yağmurdan kurtulmadaki dirençleridir. 300PA’ya kadar test edildiğinde su geçirmez elemanlarla iyi tasarlanmışlardır.

10. 10 defadan fazla geri dönüştürülebilirler ve geri dönüşümden sonra bile 30 yıldan fazla zarar görmeden kullanılabilirler.

11. Çift camlı PVC kapı ve pencere, orman yangını saldırıları riskinin yüksek olduğu Avustralya’da yaygın olarak kullanılmaktadır.

12. UPVC, tuz yüklü havanın neden olduğu korozyona karşı dayanıklıdır ve bu da onları kıyı özellikleri için idealdir.

13. Ürün ömürleri boyunca bu malzemeler yangının doğal gelişimine neden olmaz, desteklemez veya geliştirmez.

14. Duvarlar ve mobilyalarla uyumlu olarak ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli renkler sağlayın; bu, UPVC kapı ve pencerenizin mobilyalarınızla eşleşebileceği ve konutunuzun dekorunu iyileştirebileceği anlamına gelir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.