Kiryu Kazuma için Rush Stili Nasıl Mükemmelleştirilir? – Yakuza 0

İçinde Kiryu Kazuma olarak oynuyorsunuz. Yakuza 0 PlayStation 4’te (PS4), Bölüm 1: Bound by Oath’ın ortasında. Dojima Ailesi’nin teğmenlerinden Daisaku Kuze’ye karşı zorlu bir boss savaşı daha ve hemen ardından Brawler eğitmeniniz Bacchus ile tanışacaksınız.

Ardından, bir sokak kavgası oluyor, Bacchus sizden Kamoji adlı bu kişiyi kavgaya nasıl yaklaştığını gözlemlemenizi istiyor. Dövüş sırasında, o hızlı adım atma anı, size savaş olarak bilinen başka bir yeni savaş stiline ilham veriyor. acele tarzı.

Kiryu serbest bırakırken acele tarzı, morumsu hislerle kaplısın. Hareketleriniz ve saldırılarınız daha hızlı hale gelir ve hızlı adımlarınız, düşmanın saldırısından kaçınarak ultra hızlı hale gelir.

Savaş sırasında, daha az etkiye sahip daha fazla vuruş yapabilirsiniz. Bazı ultra hızlı kombinasyonlar, düşmanı sersemlemiş durumda bırakır. Her hızlı adımın Isı tükettiği, yani Üçgen’e basarak Isı Sonlandırıcıyı gerçekleştirme fırsatını yakalama olasılığınız düşük olduğu göz önünde bulundurulduğunda, kulağa harika geliyor.

Yakuza, Dojima, Men In Black veya herhangi bir hayduttan gelen düşmanlarla çevrili. L1 düğmesine basarak dokumanız için yumruklar, tekmeler ve silahlar atılacak ve ardından Üçgen düğmesine basarak hızlı bir karşı saldırı gerçekleştirilecektir. Ne yazık ki, düşmanlar silah atma konusunda eğlenirken, Circle düğmesine basarak kapma, düşman fırlatma veya silah alma işlemlerini yapamayacaksınız.

Tamam, şimdi temellerini biliyoruz acele tarzı savaş. Kamoji, Tokyo, Japonya’daki Kamurocho’daki Shichifuku Otoparkında eğitim için size beş ders verecek. Bir koşul altında, kazanılan miktarın 1,5 katını kazandığı maçlar için ödeme yapmanız gerekecek. Kural, bir zamanlama koşulunda, bire bir bir dövüş savaşında yere yığılmaktan kaçınmak için basittir.

Rush Tarzı Savaşınızı mükemmelleştirmek için Beş Ders

Kırlangıç ​​Ruhu

60 saniyelik bir zaman sınırı için Onishi’den L1’e basarak kaçtıktan sonra bunu açacaksınız. Buradaki hile, Isı Göstergesini oluşturmak için düşman saldırıları ile X’e zamanında basmaktır.

Hasarlı Dokuma

İkinci ders, 60 saniyelik bir zaman sınırı için Sugiyama’dan kaçacaksınız. Sugiyama çok daha hızlı ve doğrudandır, bu nedenle atlatmanın zamanlaması burada mutlak esastır. Bu idmanı bitirdikten sonra, bir düşman saldırısı tarafından vurulduğunda bir dokuma hareketi yapmak ve yoldan çıkmak için L1 veya X tuşlarına basarak yeni bir hamle olan Damage Weaving ile ödüllendirileceksiniz.

Yüzer Yeniden Koruma 1

Üçüncü derste, 60 saniye boyunca Endo adında bir vahşiyle karşılaşacaksınız. Dokuma için L1’i kullanmanız ve saldırılarından kaçmak için hızlı adımlar için X’e basmanız gerekecek. Süre dolduğunda, gardınız kırıldıktan sonra L1’e basarak Floating Re-Guard 1’i öğrenecek ve gardınızı tekrar kuracaksınız.

Sayaç Hızlı Adım

Dördüncü ders, aynı tatbikatı elinde bir katana tutan Hidaka’ya uygulayacaksınız. X düğmesine iki kez dokunarak hızlı adım atmak, 60 saniyenin tamamı boyunca katanasından kaçmak için kesinlikle gereklidir. 60 saniye sonra, bir dövüş duruşuna girmek için R1’i basılı tutarak Counter Quickstep ile ödüllendirileceksiniz, ardından bir düşman saldırısı ile zamanında Çember’e basın, bu da kaçmanıza ve düşmanla yer değiştirmenize izin verir.

Acımasız Barajın Özü

Masters Rush Style eğitiminin son dersi, aynı tatbikatı yüksek sağlık barı olan bir silah tutacak olan Nagano’ya uygulayacaksınız. X’e iki kez dokunarak Quickstep’i kullanarak kaçış için yaptığı atışları tahmin edin, zaferin anahtarı olacaktır. Artık korkmuş bir düşmanın yanında Üçgen’e basarak Acımasız Barajın Özünü öğrendiniz. Bir kombo saldırı başlatmak için düşmanın savunmasındaki bir boşluktan yararlanmak oldukça faydalıdır.

Son olarak, üç karanlık adamla, Hashimoto, Kabu ve Abe ile karşılaşacaksınız. hepsini kullan acele tarzı Bu son patron savaşı için öğrendiğiniz hareketler. Takla atmayı sevdiği için Hashimoto’yu daha hileli düşman olarak bulacaksınız.

Yani, Punchout Artist eğitiminde hepsi bu kadar ve Tamamlama Puanlarıyla 200 milyon yen ödüllendirileceksiniz – Kamoji’nin tüm hareketlerini öğrenin. Kiryu’nun acele tarzını şurada izleyin: Yakuza 0 adım adım.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.