Lateks Waist Trainer veya Vücut Şekillendirme Cincher’ınız için Kumaş Nasıl Temizlenir ve Bakım Yapılır

Farklı işlevler için pek çok farklı stil, kumaş türü ve yapı vardır; Giysinize nasıl düzgün bir şekilde bakacağınızı bilmek zor.

Çoğu üretici temizleme talimatlarını içerecektir, ancak birden fazlasına sahipseniz kafa karıştırıcı olabilir. Ek olarak, terin neden olduğu bakterilerden kaynaklanan koku, cilt tahrişlerini önlemek için antrenörünüzü veya cincher’ınızı sık sık temizlemeniz önemlidir.

Ancak, bu genel kurallara uyarsanız asla yanlış gidemezsiniz.

1. Yıkama – Antrenörünüzü veya cincher’ınızı daima soğuk suda elde yıkayın. Asla çamaşır makinesine veya otomatik kurutucuya koymayın. Hassas kumaşlar için formüle edilmiş bir yıkama deterjanı kullanın ve spor ayakkabınızın veya cincher’ınızın uzun süre ıslanmasına izin vermeyin. Asla çamaşır suyu kullanmayın ve giysilere zarar vereceğinden asla süngerle ovmayın veya ovmayın. Tek gereken hızlı bir el yıkamadır ve iyice durulayın. Bittiğinde, fazla suyu hafifçe sıkın, sıkmayın veya bükmeyin. Özellikle lateks bir eğitici ise, fazla suyu nemlendirmek için bir havlu kullanın. Lateks eğitmeninizi asla başka bir giysiyle yıkamayın. Renk diğer kumaşlara karışabilir.

2. Kurutma – Yıkadıktan sonra, antrenörünüzü veya cincher havasını mümkün olduğunca düz bir şekilde kurumaya bırakın. Kurutmanın iyi bir yolu, bir kurutma rafı kullanmaktır. Antrenörünüzün veya cincher’ınızın güneşte kurumasına asla izin vermeyin. Bel eğitmeni veya cincher tipine bağlı olarak, tamamen kuruması 2-4 saat, bazılarının daha uzun sürebilir. Giysinin tamamen kurumasına izin vermek önemlidir çünkü hafif ıslak bir giysi giymek, giydiğinizde şekli uzatacaktır. Bu hem kumaş hem de lateks eğitmenler için geçerli olabilir. Giysinizin renginin akmasına neden olmayacak şekilde beyaz giysilerden kurumaya bırakın. Lateks spor ayakkabılar ve cinchers için, lateks bir tür kauçuk olduğundan, düzgün şekilde kurutulmadığında rengi bozulabilir. Lateks spor ayakkabılar için bir diğer önemli ipucu, latekse zarar verebileceğinden asla derinin yakınında kurumasına izin vermemektir. Cincher’ınızı sabahları kuruması için her gece elde yıkayabilir veya birkaç tane satın alarak her gün temiz ve taze bir tane elde edebilirsiniz.

3. Saklama – Hem kumaş hem de lateks spor ayakkabıların rengi düzgün bir şekilde saklanmazsa bozulabilir. Antrenörünüzü veya cincher’ınızı saklamanın en iyi yolu tamamen kuru olduğundan emin olmaktır. Renklerin akmaması ve giysilerinizi bozmaması için diğer giysilerden ayrı olarak saklayın. Lateks spor ayakkabılar ve cinchers için deri giysilerin yakınında saklamayın, çünkü malzemeyi bozar.

4. Bu birkaç basit talimatı takip etmek, kumaşınızın veya lateksinizin ve kumaş bel eğitmeninizin veya cincher’ınızın, arzu ettiğiniz güzel kum saati şekli için belinizi düzgün bir şekilde eğitme işini ve bunların yararlarının yıllarca sürmesini sağlayacaktır.

Giysilerle GİYMEYİN, sandalyelere, araba koltuklarına ya da rengi emebilecek veya üzerine bulaşmasını istemediğiniz herhangi bir şeye OTURMAYIN. Birçok renkli bel spor ayakkabısı ve korse narindir ve renk diğer kumaşlara yayılabilir. Yıkarken, lütfen yanına başka kumaşlar veya giysiler koymayın. Bu, Waist Trainer Bright’ınızı uzun süre güzel tutacaktır!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.