Adobe Photoshop C3 indir

Adobe Photoshop yeni sürümü olan Adobe Photoshop C3 ile yeniden karşımızda. En popüler fotoğraf düzenleme programı olan photshop eşsiz özellikleriyle birlikte yeni sürümü ile tekrar karşımızda. Adobe photoshop cs3 sürümü ile görselliğini ve işlevselliğini oldukça genişletmiş bulunmakta.  Filtre ve Lensler de ekstra yenilikler eklenmiş ve efekt sayısı artmıştır.  Dijital fotoğraf çekimlerinde persfektif çekim hatalarını bu sürümü ile daha profesyonel bir şekilde düzenlemenize olanak sağlıyor. Diğer güzel bir özelliği ile fotoğraf çekimlerindeki göz kırmızılığını kısa bir işlem ile düzeltebilyorsunuz ve bunun gibi bir çok yenilikler mevcut. Photoshop programının yeni sürümünün demo versiyonunu indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop C3

Adobe Photoshop C3 demo indir

Dosya boyutu 450 mb ‘dır. Demo sürümünde süre kısıtlaması vardır. Kullanılabilecek süre 30 gündür. windows xp, vista ve Windows 7 işletim sistemlerine uyumludur.

Adobe Photoshop C3 indir” 4 Yorum Yapılmış

 1. emre

  çok güzel di saol emeğe saygıı

 2. Halit

  güzel siteler i sevirim sizin siteniz de güzel indirin arkaşlar.

 3. admin

  Evet program ücretlidir. Sitemiz üzerinde ki tüm programlar, driver vb. Üretici firmaların verdiği süre kadar kullanım hakkına sahiptir.

  Ancak bağzı programlar FREE olarak dağıtılmaktadır.

  Adobe Photoshop CS 3 Ücretli bir programdır, linkten indireceğiniz program DEMO sürün olarak piyasaya sürülmüştür.

  Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir