EXA RADYO Online Radyo Programı indir

Exaradyo bu program EXABilişim firması tarafından yapılmıştır  2007, hem ücretrsiz hemde tam sürüm olarak indire bilirsiniz ve online sürekli  kendini gelişen bir proje olmuş. Programda dilediğiniz müzik türü bulabilirsiniz onlarca radyo olmasına rağmen hala olmayan radyo frekanslarını bulup sizin dinleye bilmeniz için büyük çaba harcıyorlar

EXARDYO programını kullanmak oldukça kolay sadece istediğiniz radyoyu “Radyo Listesi”seçip tıklamanız. program Winampa oldukca benzer şekilde tasarlanmış.programda istediğiniz frekansı filtreleyerek istediginiz türdeki müzik yayını kesebilirsiniz (rap,top,genel ,arabesk yabancı, )

Multimedia klavyenizde play tüşüna basarak başlatıp durdura bilirsiniz, klavyenizin ses acma kapama tüşüna basarak sesini kısıp açabilirsiniz kısacası klavyenizde bu tuşlara basarak play, pause, stop istediginiz şeyi yapabilirsiniz
ve ayrıca “Z,X,C,V,L” bu tuşlarda yönete bilirsiniz. Yüzlerce raduyo frekansına kolayca ulaşa bilmeniz için radya türlerinin yantarafında (+) seçip daha kolay o frekansa ulaşa bilir siniz (-) tuşuna basarak istemediğiniz frekansı listeden cıkara bilirsiniz.

programda 4 farklı tema hazırlanmış sizi bekliyor oluca isterseniz farklı dillerde yapa bilirsiniz (Türkçe , Almanca, İngilizce, ispanyolca) size bu dil desteğede sunuyor.

EXA RADYO İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir