İnternet Download Manager v6.11 Build 8 Türkçe İndir

internet Download Managerİnternet download manager programı ile, programlarınızı son hızda indirebilirsiniz. Herhangi bir program,driver indirme bağlantısına tıkladığınızda internet download manager’ı doğru kurduysanız otomatik olarak dowya indirme ekranı karşınıza çıkacaktır, ve internet hızınızın desteklediği son hızda (herhangi bir engelleme yoksa ve aynı bağlantıyı sizden başka kullanan yoksa) download yapabileceksiniz.
programı buradan indirebilirsiniz.

İnternet bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download işlemlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor.

Programın Özellikleri
* Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme
* Desteklediği tarayıcılarda bir linki tek tıklama ile indirme
* Hızlı inirme (üretici, Internet Download Manager’in DAP ve Getright programlarından daha hızlı indirme yaptığını iddia ediyor.)
* İndirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme
* İndirme zamanını belirleme
* Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi
* Özelleştirilebilir arayüz
* Hızlı güncelleme
* Sürükle-Bırak desteği
* İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan indirme yapabilme
* ZIP önizleme
* FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini destekleme
* Olaylarda ses çıkartabilme
* Komut dizisi kullanabilme

Bu sürümün eski sürümlerden farklı: Opera ile videolar yakalanabiliyor, Google chrome desteği ve Bir çok hata düzelmesi yapılmış.

Lütfen seri numarası istemeyiniz. Downloadak sitesinde yer alan programlar 
DEMO olarak yayınlanmaktadır. Sadece Üretici Firmanın FREE olarak 
paylaşıma sunduğu programları full indirebilirsiniz.

internet download manager programı ile ilgili sormak istediklerinizi konu alındaki yorum alanından downloadak kullanıcılarına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir