Msn Kişi Listesi AL – Ver

msn kisi listesiMessenger son sürümde (daha doğrusu msn 9-10-11 gibi sürümlerinde) Kişi Listesi Al – Ver olayı kalkmış bunun yerine, mail hesabınıza girerek kişi listesi al yada kişi listesi ver diyebiliyorsunuz.

2007 yılından bu yana aynı mail hesabımı kullandığım için bu kişi listesi al ver olayı ne zaman değişti farkında bile değilim. Ama önceden msnden kişiler menüsünden yapıldığını biliyorum. Şimdi işlem biraz daha karışık hale gelmiş ve en büyük sorun kişi listesinden kişiler eklendiğinde karşı tarafa davetiye bazen gitmeyebiliyor. (Bu sorunlar kaşılaşan oldukça fazla).

MSN kişi listesi ile ilgili sorularınızı bu konu altında yazabilirsiniz. Sorunuz herkes tarafından görüntüleceği için hızlı bir şekil de cevap alabilirsiniz. Sorunuzu eklerken msn hata kodu veriyorsa lütfen msn hata kodunuzuda eklemeyi unutmayın ki çözüm daha hızlı bulunsun.

Hatırlatma: şurada @w.cn msn adreslerine erişim engellendiği haberi vermiştim. Sanırım sorun düzeldi ben w.cn msn adresimi artık açabiliyorum. Msnsi açılmayan arkadaşlar aldıkları hayat kodunu eklerlerse yine farklı çözüm önerileri sunabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir