İstanbul Bilgisayar Eğitimi, Bilge Adam Kursu

Bilge Adam, İstanbul’da bilgisayar eğitimleri konusunda sektörün öncü kuruluşları arasındadır. Bu yazımızda da Bilge Adam’ın sizlere sundukları bir ayrıcalıktan haber verelim istedik.
 
Bilgisayar üzerinde bir programı kullanırken sorunla karşılaştığınız anlar mutlaka olmuştur. Örnek olarak veriyorum; Micrsoft Word’de “İçindekiler” tablosunun yapılışını bilmiyorsunuz. Bu konuda da yardıma ihtiyacınız var. Bu noktada Bilge Adam’ın sosyal ağlarda sizlere yardım edebilecek grupları var. Siz onlara bilgisayar hakkında sorunuzu soruyorsunuz, onlar da size müsait oldukları süre zarfında yanıt dönmeye çalışıyorlar. Teknolojiye kullanmak bu olsa gerek.
 
Bilge Adam’ı Twitter’da takip etmek ve iletişime geçmek isterseniz http://Twitter.com/BilgeAdam ve Facebook’da Bilge Adam’a ulaşmak isterseniz de http://www.facebook.com/bilgeadam linkleriyle ulaşabilirsiniz. Umarız bir çok kurumsal firma da biz internet kullanıcılar için bu tarz bize yardımcı olacak uygulamaları kullanırlar. BT.

İstanbul Bilgisayar Eğitimi, Bilge Adam Kursu” Yorumlar

  1. web tabanlı bilgisayar egitimi

    Bilgisayar ile alakalı böyle eğitimlerin verilmesi çok hoş. İstanbul’daki web tabanlı yazılım konusunda uzmanlaşmış firmamızda web yazılım konusunda kendisini geliştirmek isteyen genç arkadaşlara staj desteği sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir