İstanbulda Bilgisayar Eğitimi, Bilge Adam

Bilge Adam, İstanbul’da bilgisayar eğitimi almak isteyenlerin incelediği kurumlar arasında ilk sıralarda geliyor. Bilge Adam’ın, İstanbul’un merkezi yerlerinde şubeleri mevcuttur. Bilge Adam’ı bir çok sosyal ağlarda da takip edebilir ve onlara sorular yöneltebilirsiniz. Twitter’da ve Facebook’da bilgisayar kullanıcıları için paylaştıkları faydalı ipuçları bulunuyor.

Bu yazımda da Bilge Adam’ın Facebook sayfasında verdiği faydalı bir bilgiyi de sizlerle paylaşıyorum

MS Office Word Dokümanlarında “Sayfa Numaralandırma” Nasıl Yapılır?

Bir Word dökümanında sayfaları numaralandırmak istediğimizde;
Ekle –> Sayfa Numarası yolunu izleyerek bu işlemi gerçekleştirebiliriz.

Bu durumda numaralandırma dökümanın 1. sayfasından başlar ve devam eder. Ancak bazı durumlarda numaralandırmayı ilk sayfadan değil de, sonraki bir sayfadan başlatmak isteyebiliriz. Böyle bir durumda yukarıdaki yöntemden farklı bir yol izlememiz gerekir.

Sayfa numaralandırmaya 3. sayfadan başlamak istediğimizi varsayalım. Bunun 3.sayfaya gelip imleçimizi 3.sayfaya bırakıp üst menüden Sayfa Düzeni –> Kesmeler yolunu izleyip sonraki sayfaya tıklarız. Şerit üzerindeki Ekle –> Üstbilgi’den üstbilgiyi düzenleyip öncekine bağlanın onayını kaldırmamız gerekecektir. Ardından tekrar Ekle –> Sayfa Numarasını izleyip sayfa numarasını ekleyebilirsiniz. Artık 3. sayfamızdan sayfa numarası 1 olarak görünecektir.

Bilge Adam şubeleri hakkında detaylı bilgi için de bu sayfayı inceleyebilirsiniz. BT.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir