Windows 10 Geç mi Açılıyor?

Windows 10 kullanıcıların genel bir sorunu da, işletim sisteminin geç açılmasından şikayetçiler. Microsoft’dan şuana kadar bununla ilgili bir açıklamanın gelmemesi üzücü.

Bilgisayar özelliğiniz ne olursa olsun Windows 10 şuanki hali ile Windows 8’i atarıyor. Ekran kartı driver yükleyememe sorununu bir çok kullanıcımız incelemiştir. Sonrasında güncelleme ile ilgili sorundan bir çok kişi kurtuldu, ve çok fazla sayıda kullanıcıda windows 10’u hemen kaldırıp tekrar Windows 8’e dönüş yaptılar.

Windows 10 hataları içerisinde benim en çok dikkatimi çeken şöyle bir durum var. Sistem çalışırken özellikle notebook’lar da aşırı ısınma oluyor. İşlemci fanı neredeyse hiç susmuyor. CPU ısınıyor bilgisayar kapanıyor yada sisteme kalıcı bir zarar veriyor.

Biz bu hatalara karşı şimdilik, gerekli güncellemeler gelene kadar Windows 10 kullanmak yerine, uzun zamandır sorunsuz çalışan Windows 8’de kalmayı tercih ettik.

NOT: SSD HDD’de Windows 10 kurulum ve performans testi yapılmamıştır. Bu şekilde kullananlar var ise konu altındaki yorum bölümünden sonuçları downloadak.com okurları için yazabilirler.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.