Windows 10 Rezervasyon Yapanlar Hazır Olun

windows 10 rezerve

Windows 10’un çıkış tarihi 29 Temmuz olarak belirlendi ve bu süreç içerisinde orjinal Windows 8 kullanıcılarının neredeyse tamamına resimde görüldüğü gibi bir bildirim simgesi çıktı. Bu bildirim aracılığıyla bir çok kullanıcı Windows 10 rezervasyonunu yaptı ve beklenen 29 Temmuz 2015 neredeyse geldi.

Rezervasyon yapan kullanıcılara 29 Temmuz 2015’te Windows 10 yükseltme hazır olduğunda yükseltmeyi kullanmaya başlamanıza izin veren bir bildirim gönderilir. (29 Temmuz sonrası gelişmeler hakkında ayrıca bilgi verilecektir. Lütfen bu sayfayı takipte kalın.)

Windows 10 indirebilmek için ortalama 3 GB gibi bir int. kotası kullanılacağıda bildirimler arasındaydı. Bu nedenle limitli int. kullanıcılarının öncelikle kalan int. kotalarını kontrol etmelerini öneriyoruz.

Aşağıdaki gibi Windows 10 rezervasyon simgesi gelmeyen kullanıcılar üzülmesin;
windows 10 edinin
Yükseltmenizi istediğiniz zaman uyumlu bir bilgisayarda Windows 10’u Edinin uygulamasına veya Windows Update denetim masasına tıklayarak rezerve edebilirsiniz.

NOT: Microsoft’un uzunca bir süre yeni Windows sürümü çıkartmayacağı ve bundan sonra çoğunlukta windows 10 üzerinde güncellemeler yapılacağı söylentiler arasında.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.