Yetişkin SEO – Yetişkin Arama Motoru Optimizasyonu

Yetişkin Seo (Yetişkin Arama Motoru Optimizasyonu) birçok insan için seo teknikleriyle sadece karanlık gizli çevrelerde tartışılan efsanevi bir canavardır. Bunun temel nedenleri, cinsel içerikli yetişkin sitelerinin, bu sitelerin trafik ve dolayısıyla para kazanması için internet pazarlamasında biraz farklı stratejiler izlemesi gerektiğidir.

Öncelikle neden yetişkinlere yönelik seo ile uğraşasınız ve bu kadar zorsa neden yetişkinlere yönelik web siteleriyle uğraşasınız?

1. Yetişkinlere yönelik anahtar kelimeler, dünyada en popüler aranan anahtar kelimelerdir, onları burada listelemek isterim, ancak ne yazık ki bunlar cinsel açıdan çok müstehcendir – bir teaser olarak – dünyada en çok aranan 30 anahtar kelimeden ilk iki konumlandırılmış anahtar kelime başlar 3. sırada “P” harfi ve ardından “Google” gelir ve ister inanın ister inanmayın, ancak dünyada en çok aranan 30 anahtar kelimeden 18’i yetişkinlere yönelik kelimelerdir.

Yetişkin anahtar kelimeler = %50+ veya arama motoru trafiğinin çoğunluğuna sahip olun

2. Başarılı internet pazarlamacıları, günümüzde çevrimiçi para kazanmak için birkaç şeye ihtiyacınız olduğunu bilecekler, görünüşe göre internetin ilk günlerinde rekabetin düşük olduğu zamanlarda kolaydı, ancak şimdi başarılı olmak için bazı basit kurallara uymanız gerekiyor. web sitenizi oluşturuyorsunuz, bu kurallar:

Yüksek trafikli anahtar kelimeler bulun

Düşük rekabet düzeyine sahip anahtar kelimeleri bulun

Parasal değeri olan anahtar kelimeleri bulun

Yetişkinlere yönelik bir web sitesi / işletme oluşturarak, tüm bu kuralları elde etmenin, yalnızca sürüyü takip etmekten ve başka bir teknoloji blogu veya başka bir acai berry web sitesi oluşturmaktan çok daha kolay olduğunu göreceksiniz. rekabet ve parasal değer benzer kabul edilebilir.

3. Yetişkinlere yönelik arama motoru optimizasyonu yapmak aslında o kadar zor değil, okuduklarınız veya kulak misafiri olduğunuz şeylere rağmen yetişkin seosu nispeten kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir, sadece biraz özen ve detaylara dikkat etmeniz yeterlidir ve ardından yetişkin sitenizi pazarlayabilirsiniz. kolaylıkla

Yetişkinlere Uygun Sitenizi Pazarlamak ve Tanıtmak için En İyi On Yetişkin SEO Stratejisi

1. Seo dostu kalıcı bağlantılar, h etiketleri, alt etiketleri kullanarak ana sitenizi optimize edin ve düzenli olarak içerik ekleyin

2. SEO için optimize edilmiş bir destekleyici blog oluşturun ve trafiği ana yetişkin web sitenize yönlendirin

3. Yetişkin forumlarına katılın, etkileşim kurun, forumlara değer katın ve tanıtım yapmak için forum imza bağlantısını kullanın.

4. Serplerinizi artırmak için değiştirilmiş bağlantı tekerlekleri oluşturun

5. Sitenizi yetişkinlere yönelik dizinlere gönderin

6. Anında trafik ve bağlantılar elde etmek için yetişkinlere uygun bağlantı dökümü web sitelerini kullanın

7. Yetişkin trafiği satın alın ve sonuçları izleyin / optimize edin

8. Sosyal ağ grupları oluşturun ve trafiği sifonlayın

9. Web 2.0 mülkleri oluşturun ve web sitenizi tanıtın

10. Alanınızdaki diğer yetişkin web sitelerine sponsor olun ve karşılığında bir web sitesi bağlantısı alabilirsiniz.

En önemlisi ama bazen unuttuğumuz şey

Yetişkinlere yönelik seo sonuçlarınızı analiz edin, biraz nefes alın ve hangi yetişkin arama motoru optimizasyonu taktiklerinin işe yaradığını öğrenin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.